Відкриваємо двері дітямІлюзія захисту

Аналітичний звіт за результатами комплексного дослідження системи захситу дітей в Україні 


В рамках реалізації кампанії "Відкриваємо двері дітям" міжнародна благодійна організація Hope and Homes for Children протягом 2015-2016 років провела комплексне дослідження системи захисту дітей в Україні.

Ми сподіваємося, що ці матеріали та наші вистновки допоможуть кожному зрозуміти несумісність інтернатної системи з правами дітей та розорошеність елементів існуючої системи захисту дітей, а також стануть ще одним поштовхом до професійної дискусії з пошуку оптимальних рішень, розробки стратегії змін, необхідних для забезпечення догляду та виховання дітей у гідних умовах та впровадження деінституціалізації.

Ілюзія захисту. Аналітичний звіт за результатами дослідження системи захисту дітей в Україні:

The illusion of protection. An analytical report based on the findings of a comprehensive study of the child protection system in Ukraine:

Звіт за результатами кабінетного дослідження щодо становища дітей в Україні та практик з впровадження деінституціалізації в окремих країнах: 

Нижче Ви можете ознайомитися з результатами аналізу законодавства щодо захисту прав дітей та підтримки сімей у 5-ти країнах.

Аналіз законодавства Великобританії:

Система захситу дітей у Франції:

Аналіз законодавства Румунії:

Аналіз законодавства Німеччини:

Аналіз законодавства Польщі:

Дивіться мапу всіх інтернатних закладів в Україні з категоріями та кількістю дітей в них у окремому розділі сайту Мапа інтернатів

Інші докази


Налити серце дитини добром

Відверте інтерв'ю з Любомиром Гузаром про інтернати, суспільство та вічні цінності

НАУКОВІ ДОКАЗИ ТА ДОСЛІДЖЕННЯ

Вчені довели важливість сімейного середовища для дитини, а різноманітні дослідження неоднократно вказували на надзвичайну шкідливість інтернатів, нехтування прав людини та реальну загрозу для їх мешканців

Коментарi

нема коментарів

Вийти
Увійдіть,
як користувач:
увiйти