Відкриваємо двері дітямНовини

Зустріч партнерів Кампанії у Валлетті: оцінюючи пройдене та моделюючи майбутнє

13.11 Європа

1 – 4 листопада на Мальті в рамках конференції “Setting Sail from a Safe Port: Giving our children confidence to move forward with safe and permanent relationships” відбулася зустріч національних координаторів громадянської Кампанії «Відкриваємо двері дітям»


Прес-ланч у Чернігові: розбираємося у реформі системи захисту дітей

29.09 Україна

Учасники коаліції з підтримки ДІ на Чернігівщині разом з працівниками соціальних служб зустрілися з журналістами, аби обговорити ситуацію в регіоні та причини необхідності впровадження реформи.

Стратегічне планування у Чернігові

26.07 Партнери

У Чернігові відбулася дводенна сесія стратегічного планування з учасниками коаліції місцевих громадських організацій на підтримку деінституціалізації у Чернігівський області.

Зустріч з медіа у Дніпрі

5.07 Україна

Учасники Коаліції з підтримки комплексної реформи системи системи захисту дітей в Дніпропетровській області зустрілися з місцевими журналістами аби розказати про необхідність об’єднання та координованих дій для зміни ситуації в регіоні

Додати НОВИНу

Тренінг у Житомирі: підвищення потенціалу партнерів

9.06 Партнери

Адвокація та комунікація – невід’ємні складові просування у суспільстві реформи системи захисту дітей. На наше глибоке переконання, неможливо докорінно змінити систему виключно наказами «зверху». А повноцінна підтримка суспільством спирається також і на спроможність наших партнерів в регіонах успішно та влучно презентувати головні наші ідеї та заклики. На підвищення саме таких навичок і був орієнтований дводенний тренінг у Житомирі 7 та 8 червня 2017 року.

Покласти край інтернатам: заклик до ЄС

6.06 Європа

Європейська кампанія «Відкриваємо двері дітям» закликає ЄС посилити підтримку національних реформ систем захисту дітей з метою зміцнення сім'ї, надання якісних послуг профілактичного і альтернативного догляду, аби покласти край епосі інституційного догляду в Європі.

Зустріч національних координаторів кампанії 'Відкриваємо двері дітям' у Брюсселі: обмін досвідом та реальні успіхи для України.

24.04 Європа

Національні координатори Кампанії з 16 країн Європи та 5 міжнародних партнерів зустрілися 19-20 квітня 2017 року у Брюсселі, аби поділитися власним досвідом, презентувати позитивні практики та надихнути один одного для подальших спільних дій задля якісних змін в життях дітей.

Конференція у Львові: справді разом!

5.04 Україна

Львівська обласна конференція ‘Разом для дітей!’ засвідчила готовність влади та громадськості об'єднатися заради забезпечення інтересів дітей в регіоні і спільних практичних кроків у цій роботі.

Умови для реформи: підписання Меморандуму про створення Коаліції та планування спільних кроків у Чернігівській області

29.03

28 березня ми зустрілися з нашими партнерами у Чернігові, аби обговорити отримані результати Кампанії в Україні та запланувати колективні дії для просування реформи системи захисту дітей в регіоні.

Просування деінституціалізації: тренінг з комунікацій та адвокації для партнерів коаліції у Дніпропетровській області

28.03 Партнери

Ми зібрали у Центрі ‘Добре вдома’ у Дніпровському районі представників місцевих ГО, фахівців соціальної роботи та відповідальних за захист дітей місцевих посадовців для покращення їхніх навичок у промоції деінституціалізації на регіональному рівні.

Нові партнери - нові можливості!

20.03 Європа

Колаборація міжнародної мережі організацій Better Care Network i Кампанії 'Відкриваємо двері дітям' - співпраця зі спільною метою та сподіваннями.

Навчальний тренінг з комунікацій у Одесі для партнерської коаліції

28.02 Партнери

За роки реалізації в Україні громадянської Кампанії ми неодноразово переконалися, що партнерства та синергія дій різних організацій і окремих осіб є перспективним джерелом якісних змін у державній політиці. Тож ми продовжили роботу із союзниками ДІ в Одеській області. Фокус нашої діяльності направлений одночасно на розширення партнерств та посилення потенціалу наших однодумців до просування реформи системи захисту дітей. І ключовим тут є мистецтво комунікацій з різними цільовими групами.

В фокусі: Україна

28.02 Україна

Статистичні дані доводять, що військовий конфлікт на сході Україні - не єдиний чинник, який негативно впливає на становище дітей в країні. На жаль, впровадження реформи постійно стикається з відчайдушним спротивом власне існуючої системи на шляху до змін на користь дітей.

Громадські слухання в контексті старту ІІ фази громадянської Кампанії ‘Відкриваємо двері дітям’

7.12 2016 Україна

2 грудня 2016 року ми провели громадські слухання за участі Прем’єр-міністра та членів Уряду України на тему: ‘Діти, які потребують особливого захисту держави: ключові аспекти реформування державної політики'. Не випадково дата слухань співпала зі стартом ІІ фази громадянської Кампанії ‘Відкриваємо двері дітям’, яка розширилася вже на 15 країн Європи і тепер впроваджується ще в Австрії, Бельгії та Іспанії.

Старт 2-ї фази Кампанії у Європі

1.12 2016 Європа

1 грудня в Європі офіційно стартувала 2-га фаза громадянської кампанії ‘Вдкриваємо двері дітям’. Кампанія вже досягла значного прогресу у просуванні деінституціалізації (ДІ), а тепер має забезпечити досягнення точки неповернення у боротьбі за право коної дитини на щасливе дитинство у сім'ї

Зустріч Коаліції ГО на підтримку деінституціалізації у Житомирській області

7.11 2016 Україна

Координаторка громадянської Кампанії ‘Відкриваємо двері дітям’ Катерина Залєвська відвідала Житомир, щоб разом із нашими партнерами напрацювати спільну стратегію та план роботи Коаліції на підтримку реформування системи захисту дітей у Житомирській області.