Відкриваємо двері дітямТретя зустріч національних партнерів Кампанії

14.11 2014 Україна


14 листопада ми зібрали національних партнерів громадянської кампанії ‘Відкриваємо двері дітям’ для того, щоб обговорити успіхи у реалізації Кампанії в Європі та Україні та напрацювати подальші плани діяльності в рамках кампанії

Протягом зустрічі ми представили перебіг європейської Кампанії та Кампанії в Україні. Разом з партнерами ми обговорили механізм залучення волонтерів та посилення підтримки Кампанії. Також національні партнери долучилися до обговорення презентації соціального ролику про Кампанію та процесу підготовки та проведення соціально-культурного проекту ‘Відкриваємо двері дітям’. Ще однією темою для висвітлення став конкурс журналістських матеріалів, фінал якого заплановано на грудень, та планування діяльності в рамках Кампанії на 2015 рік.

Завдяки участі партнерів за результатами зустрічі нам вдалося сформувати бачення того, як найкращим чином реалізувати залучення волонтерів та допомоги через сайт Кампанії, канали для розповсюдження інформації про соціально-культурний проект та конкурс журналістських матеріалів. Також було окреслено шляхи розширення мережі регіональних партнерів та ключові напрямки роботи в рамках Кампанії у наступному році.

Fotor1127171658

У зустрічі взяли участь Всеукраїнський фонд ‘Крок за кроком’, Disability Rights International, Фонд Ріната Ахметова, Ліга соціальних працівників України, Партнерство ‘Кожній дитині’, благодійний фонд ‘Благомай’, соціально-реабілітаційний центр ‘Родина’, благодійний фонд ‘Тошкин дом’, Фонд молодёжного участия, Дзеркало тижня, Clifford Chance Ukraine та всеукраїнська громадська організація ‘Магнолія’.